Podsumowanie stycznia

Kończy się styczeń, co oznacza, że do moich urodzin zostało jeszcze 11 miesięcy! Dobra wiadomość jest też taka, że niedługo będzie wiosna. To był ważny czas dla mnie i dla mojego bloga, więc przeżyjmy go jeszcze raz, wspólnie.

Blog

Przeniosłam się całkowicie z illumineuse.wordpress.com na aniversum.pl. Trochę to trwało, ale jestem już całkiem niezależną blogerką!

1

Facebook

Untitled design-17

Zdjęcia 

Styczeń w moim obiektywie. No i trochę w obiektywnie Roślinożernej Anki z  bloga Miejscy Roślinożercy.

2
Muszę pamiętać, żeby wrzucać więcej zdjęć na Instagram.
3
W Bazylei byłyśmy przy okazji – miasteczko jest urocze i niepozorne (kto by pomyślał, że tyle razy można się zgubić na przestrzeni jednego kilometra).
4
La Petite France – moje ulubione miejsce na spacer
5
Jeszcze w styczniu można było podziwiać bożonarodzeniowe ozdoby w Strasbourgu.

Wpisy

Jeśli przegapiliście jakieś wpisy z tego miesiąca, możecie sprawdzić które w zestawieniu poniżej. Styczeń kończę z 10 wpisami. To niezły początek, ale chciałabym pisać jeszcze częściej.

  1. Czy to już depresja?
  2. Jak wkurzyć człowieka?
  3. 6 porad od serca na 26 urodziny
  4. Ja jest lepsze niż ty
  5. Co robi rower w łazience?
  6. Jak ugryźć weganina?
  7. Związek ze starszym facetem nie ma sensu
  8. Jestem leniem
  9. Znowu przytyłam
  10. 6 typów kierowców, którym lepiej nie wchodzić w drogę

Czytałam, słuchałam, oglądałam… 

6

1/2/3/4/

Książka stycznia – na urodziny dostałam książkę Jacka Dehnela „Lala”. Facet świetnie prowadzi opowieść, pisze pięknym językiem i jest bardzo błyskotliwy. Historia mnie wciągnęła, ale jest przyjemna, niezobowiązująca. Chyba się z Jackiem polubimy.

Serial – a właściwie wyjątkowy odcinek Sherlocka. W końcu się doczekałam i jak zawsze jest rewelacyjny. Kto jeszcze nie obczaił – niech pędzi, bo to kino na najwyższym poziomie.

Muzyka – na mojej playliście pojawiło się kilka osób. Artur Rojek i jego „Beksa” leciała u mnie prawie tak często jak Ed Sheeran, który jest wielką muzyczną miłością mojej siostry.

 

A jak wam minął styczeń? Dobrze zaczęliście rok, czy tak jak ja, z Rojkiem-Królem-Depresji? 😉


Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę – możesz dołączyć do mnie na fanpage’u na Facebooku, polubić ten wpis i udostępnić go znajomym! 

 

Coś podobnego:

Podziel się: