Żona Macrona – czyli o wyborach prezydenckich we Francji

Pewnie wiecie , we Francji wybrano nowego prezydenta.

Niektórzy z zapartym tchem śledzili kampanię prezydencką, inni planowali gdzie zrobić grila w długi weekend. Jedni kibicowali Macronowi, drudzy liczyli na jego przegraną. Są też i tacy, których gówno obchodzi i Francja i jej prezydent.

Jednak jest coś, co wielu tych ludzi połączyło. Żona Macrona.

Co tak ludzi porusza w Brigitte? Jej wiek, a właściwie różnica wieku między nią a jej mężem. 24 lata. Szok! Młody prezydent z żoną po sześćdziesiątce.

Byłam ciekawa, co Polacy (głównie ci we  Francji) sądzą o nowym prezydencie. Otóż większość z nich o samym Emmanuelu Macronie sądzi niewiele, za to dużo sądzą o jego żonie. Że pedofilia, zboczenie, obrzydliwość, kuriozum, wstyd i pogrzeszeństwo.

Chciałabym rzucić nieco inne światło na fakt, że można posiadać młodszego partnera czy partnerki.

Donald Trump ma 71 lat. Jego żona, Melania ma 47. Różnica wieku: 24 lata. 

Co wynika z tej matematyki?

Nic.

Poza tym, oczywiście, że podwójne standardy i to, jak wiele mamy do powiedzenia na tematy, które nas guzik powinny obchodzić.

Na temat Brigitte Macron mam tyle samo do powiedzenia, co na temat związku Melanii Trump i jej męża. Nic.

Dopiero małżeństwo Donalda Trumpa i Emmanuela Macrona wzbudziłoby we mnie pewne emocje. Ale mam nadzieję, że nie będzie mi to dane. 

Chociaż byłoby ciekawie.

Różnica wieku nie do przeskoczenia

Jak pewnie wiecie, Ojciec Dzieciom jest ode mnie 16 lat starszy. Kiedy Ojciec był w wieku, w którym Emmanuel zakochiwał się w Brigitte, ja byłam niemowlęciem. To dopiero chore.

Pisałam już kiedyś, że związek ze starszym facetem nie ma sensu.  Pewnie ze starszą kobietą też nie ma. A w ogóle to najlepiej żadnych związków. Niech się wszyscy tłuką jak Janusze swoje Grażyny.

 


Ostatnio więcej udzielam się na Facebooku i Instagramie – czasami nawet osobiście przemawiam na Insta Stories. Dołączcie do mnie, chętnie pooglądam też wasze zdjęcia!

Fota pochodzi stąd

Coś podobnego:

Podziel się:
 • 🙂
  W sprawie małżeńskiej pary tez nie mam nic do powiedzenia , za to o panu Macron wiem tyle, ze urodzil sie dokładnie tego samego dnia, miesiąca i roku co ja 🙂

  • Agnès Więckowska

   Czyli masz brata bliźniaka! 😀

   • No a jesli on tez ma ascendent w Koziorozcu, to drżyjcie narody 🙂
    Moj Maz mowi o mnie ze jestesm tyranem 🙂

    Zobaczymy jak mój brat bliźniak bedzie sie sprawowal i czy uda sie obiektywnie odpowiedzieć na pytanie, „czy moze byc gorzej niz za Hollanda” .

 • Agnès Więckowska

  Jak zwykle w punkt! Chociaż ja sądzę tylko jedno o Pani Macron: chciałabym się tak dobrze trzymać jak ona w wieku 64 lat!
  Swoją drogą: Mój były był ode mnie starszy o 14 lat. Kiedyś sam zwrócił mi uwagę, że kiedy się urodziłam, on był w gimnazjum. Do tej pory pamiętam jak mną to trząchnęło. Z biegiem czasu okazało się jednak, że był ode mnie starszy jedynie na papierze. Psychicznie, to ja okazałam się od niego starsza (i mądrzejsza).

 • Storyland 14

  Wow naprawdę świetnie wyglada jak na te 60 tke, najpierw spojrzałam na zdjęcie i zastanowiło mnie ile ta kobieta ma lat…pózniej przeczytałam post. Szok. No i cóż jak się kochają to nam nic do tego. Amen