Premiera!

„Czerwona baśń” – Wiktoria Korzeniewska

Możesz zamówić najnowszą książkę wydawnictwa ANIVERSUM.

„Czerwona baśń” Wiktorii Korzeniewskiej to niezwykła opowieść o Babie Jadze, dziewczynce, która wyruszyła samotnie do lasu i… Więcej nie mogę zdradzić. 

Ostrzegam Cię, nie wchodź do lasu…  

Cześć, nazywam się Ania Jurewicz

Od niedawna dopiero mam odwagę powiedzieć o sobie, że jestem pisarką. Własnym sumptem wydałam dwie powieści przygodowo-psychologiczne (więcej o nich na mojej stronie autorskiej > tutaj < ), właśnie pracuję nad trzecią książką i przygotowuję proces wydawniczy innych autorów.

Od 2013 roku mieszkam w Strasbourgu. Pracuję jako psycholog online, ale zajmuję się też tworzeniem stron internetowych, ogarnianiem działań marketingowych twórcom, wspomaganiem rozwoju osobowości czy renowacją starych mebli. W 2020 roku otwieram drzwi swojego mini-wydawnictwa dla innych twórców.

Jeśli jesteś autorem, który myśli o wydaniu swojej powieści samodzielnie i potrzebujesz wskazówek – zapraszam cię na konsultacje self-publishingowe. Opowiem Ci, jak wygląda ten proces, czego możesz się spodziewać i ile kosztuje.

Chcesz wydać swoją książkę w bardziej tradycyjny sposób, ale nadal mieć kontrolę nad tekstem? Chcesz zaangażować się w proces wydawniczy i promocję? Wierzysz, że Twoja książka będzie hitem? Prześlij mi propozycję wydawniczą.

Cieszę się, że tu jesteś.

Chcę publikować samodzielnie

WYDAWNICTWO ANIVERSUM

To nie jest zwykłe wydawnictwo. Jestem pasjonatką i chcę pracować z ludźmi, których też kręci to, co robią. Prowadzę mikro-wydawnictw i ponieważ robię to w pojedynkę, zależy mi na tworzeniu więzi z autorem i kreowaniu produktu – książki wspólnie. Chcę realizować wizję twórcy i oczekuję Twojego zaangażowania w proces. Skontaktuj się ze mną, ale nie wysyłaj samego tekstu i streszczenia. Opowiedz mi o swojej książce, pomyśle, planie. O tym DLACZEGO ten tekst jest niesamowity. 

W ciągu roku mam możliwość wydania 2-3 pozycji, dlatego bardzo starannie dobieram książki i autorów, jednak zaglądam do wszystkich tekstów.

Czekam na Twoje Dzieło tutaj: wydawnictwo [at ] aniversum.pl