premiera roku!

Nadszedł czas na ostatni tom przygód Róży Świętojańskiej. Akcja powieści jest bezpośrednią kontynuacją  poprzedniej części. Róża wraca z Litwy i musi szybko podjąć decyzję – czyje życie uratować. I jak to zrobić?

W „Axis Mundi” wyruszymy dalej niż kiedykolwiek wcześniej – odwiedzimy Nawię, słowiańską krainę umarłych. Kto wróci z niej żywy?

 Już teraz możesz zamówić swoją kopię „Axis Mundi”, a jeśli przygoda z Różą Świętojańską jeszcze przed Tobą – czeka na Ciebie cały Bukiet Róż. Kompletna seria słowiańskiej przygody pełnej humoru, ziemniaków i demonów. 

Wid-zimy się na Łysej Górze

 

 

Róża Świętojańska – seria przygodowa Anny Jurewicz

Nie czekaj na żaden list – po prostu zapisz się na pierwszą w Polsce wyżsszą uczelnię magiczną – Uniwersytet Łysogórski. Twoją przewodniczką zostanie Róża – młoda wiedźma, która, tak jak Ty – jest nowa w tym niesamowitym środowisku. 

Zdobędziesz nowych przyjaciół, nauczysz się czytaćw myślach, a potem dopiero zacznie się dziać!

 

„Czerwona baśń” – Wiktoria Korzeniewska

Możesz zamówić najnowszą książkę wydawnictwa ANIVERSUM.

„Czerwona baśń” Wiktorii Korzeniewskiej to niezwykła opowieść o Babie Jadze, dziewczynce, która wyruszyła samotnie do lasu i… Więcej nie mogę zdradzić. 

Ostrzegam Cię, nie wchodź do lasu…  

Cześć, nazywam się Ania Jurewicz

Od niedawna dopiero mam odwagę powiedzieć o sobie, że jestem pisarką. Własnym sumptem wydałam dwie powieści przygodowo-psychologiczne (więcej o nich na mojej stronie autorskiej > tutaj < ), właśnie pracuję nad trzecią książką i przygotowuję proces wydawniczy innych autorów.

Od 2013 roku mieszkam w Strasbourgu. Pracuję jako psycholog online, ale zajmuję się też tworzeniem stron internetowych, ogarnianiem działań marketingowych twórcom, wspomaganiem rozwoju osobowości czy renowacją starych mebli. W 2020 roku otwieram drzwi swojego mini-wydawnictwa dla innych twórców.

Jeśli jesteś autorem, który myśli o wydaniu swojej powieści samodzielnie i potrzebujesz wskazówek – zapraszam cię na konsultacje self-publishingowe. Opowiem Ci, jak wygląda ten proces, czego możesz się spodziewać i ile kosztuje.

Cieszę się, że tu jesteś.