JUŻ JEST NOWA KSIĄŻKA ANNY JUREWICZ

„Introspekcja w praktyce” to zbiór ćwiczeń psychologicznych przygotowanych specjalnie tak, żeby zabrać Cię na spotkanie z samą sobą. Introspekcja czyli wgląd w swoje wewnetrzne życie, samopoznanie i analiza to podstawa psychologii. Pogłębianie samoświadomości pomaga nam lepiej rozumieć własne zachowania  i zachowania innych. 

Wybrałam ćwiczenia i zadania, które wykorzystuję podczas własnej praktyki psychologicznej z moimi klientami. To jeden z podstawowych elementów mojej pracy. Od dawna chciałam się tym z Wami podzielić, żebyście mogli zacząć swoją przygodę z samorozwojem w zaciszu własnego pokoju. 

BUKIET RÓŻ – Anna Jurewicz

Róża Świętojańska będzie Twoją przewodniczką po współczesnej, magicznej Polsce. Razem z nią rozpoczniesz naukę na Uniwersytecie Łysogórskim i poznasz nowych przyjaciół (a też kilku starych). 

Plan Róży, która w popłochu porzuciła swoje życie w Paryżu i wróciła do Polski, wydaje się działać bez zarzutu. Do pewnego tajemniczego wydarzenia, którego konsekwencje rzucą cień na jej dalsze życie. 

Razem z przyzjaciółmi – Wegą Starską i Corveuszem Czarnieckim (z TYCH Czarnieckich) oraz profesorem czytania w myślach – Jonaszem Widem, rozwiążesz zagadki, przeżyjesz przygody, poznasz tajemnice historii i popełnisz, cóż, kilka ogromnych gaf! 

Przed Tobą kompletna seria słowiańskiej przygody pełnej humoru, ziemniaków i bohaterów, którzy nie mogą się doczekać, żeby Cię poznać!

Miłego pobytu na Łysej Górze! 

„Czerwona baśń” – Wiktoria Korzeniewska

Mroczna historia Czerwonego Kapturka, której jeszcze nie znasz. W tym Lesie wszystko jest żywe i patrzy na każdy Twój ruch. Stąpaj ostrożnie.

„Czerwona baśń” Wiktorii Korzeniewskiej to niezwykła opowieść o Babie Jadze, dziewczynie, która wyruszyła samotnie do lasu i… Więcej nie mogę zdradzić. 

Ostrzegam Cię, nie wchodź do lasu…  

Cześć, nazywam się Ania Jurewicz

Od niedawna dopiero mam odwagę powiedzieć o sobie, że jestem pisarką. Własnym sumptem wydałam trzy powieści przygodowo-psychologiczne (więcej o nich na mojej stronie autorskiej > tutaj < ). 

Od 2013 roku mieszkam w Strasbourgu. Pracuję jako psycholog online, ale zajmuję się też tworzeniem stron internetowych, ogarnianiem działań marketingowych twórcom, wspomaganiem rozwoju osobowości czy renowacją starych mebli. 

Cieszę się, że tu jesteś.